Modellerimiz


Bez Çanta modellerimiz

Bez ve kumaştan üretilen çantalara genel manada bez çanta diyoruz. Bez çantalar, tela, ham bez, imperteks, resim baskılı, kese çanta, torba çanta, kumaş torba gibi birkaç farklı modelde yapılmaktadır. Bez çantalar üzerine tek renk iki renk ve renkli baskı teknolojisi uygulanabilmektedir. Baskı boyutları klişe ile belirlenmektedir. Genelde tek renk baskılı çantalar yapılmaktadır.

İsteğe bağlı olarak beyaz ya da krem kumaşlara renkli baskı, ya da renkli kumaşlara beyaz baskı yapılabilmektedir. Fiyat bakımından karton ve Kraft çantalara oranla maliyetleri daha yüksek olmasına rağmen dayanıklılık bakımından diğer çantalara göre daha öndedir. Bez ve kumaş çantalar dikimle hazırlanmaktadır. İmalatı karton ve Kraft çantaya göre daha uzun süreli olabilir. Ancak her şeye rağmen fuarlarda, eczanelerde, yiyecek sektöründe ve gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Kraft, karton ve bez çantanın kendi içerisinde ağırlığı olan sektörler vardır. Bez çanta İzmir imalatı ve baskısı ile bu alandaki boşluk doldurulmuştur. Omuzdan asmalı ve el tutmalı modeller en çok kullanılan bez kumaş çanta modelidir. Bez çantalarda özel bir ebat yoktur.

İstenilen ebatta ve istenilen sayıda yapılmaktadır. Son yıllarda promosyon olarak yaptırılan bez çantalar özellikle bayanların kullandığı etkili bir promosyon ürünü olduğu için bez çantayı yaptıran firmalar bu özelliği dikkate almaktadır. Bez çanta imalatı, tasarımı, baskısı konusunda firmamız Mavi yeşil ajans İzmir’de siz değerli müşterilerine Kraft ve Karton çantada olduğu gibi hizmet vermektedir. Unutmayın size sadece bir telefon kadar uzağız.