Karton Çanta Modellerimiz


Karton çanta modellerimiz

Karton çanta; Özellikle kurumsal firmaların seçkim mağazalarında ve alışveriş merkezlerinde outlet  mağazalarında kullanılmak üzere, kuyumcu, pasta, baklava, ayakkabı, giyim, kozmetik vb sektörler ile fuar ve tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere yaptırılmaktadır.


Karton çantalar krome kağıt, kuşe kağıt ve bristol kağıttan imal edilir. Üzerine tek renk, renkli,  lokal lak, gofre, yaldız gibi baskılar kolaylıkla uygulanabilir.  Bu nedenle karton çantalar diğer çantalardan baskı olarak daha güzel görüntüye sahiptir. Karton çanta tasarımlarını hazırlayan firmamız, İstenilen gramajda kağıda, istenilen renkli baskıyı uygulayarak, selefon, ip, kırım, bıçak ve yapıştırma işlemlerini tamamlayarak istenilen ebatlarda karton çanta imalatı yapmaktadır.


Karton çantalar 500 ve 1000 adet ve katları üzerinden baskısı yapılmaktadır. Dayanıklılık ve görüntü bakımından diğer çantalardan öne çıkmaktadır. İstenilen ebatta ve istenilen adette karton çanta baskısı yapılmaktadır. Ancak burada bıçak ücreti uygulaması yapıldığı için mavi yeşil ajans olarak temelde bıçakları hazır olan 5 farklı karton çanta ölçümüz mevcuttur.


Karton çanta modellerimizde temel 5 farklı ebat üzerinde çalışma yapılmaktadır.


1. EBAT MYA 01 : En 11,4 cm Boy 15,3 cm Körük 5 cm olan ebattır.
2. EBAT MYA 03 : En 17 cm Boy 27 cm Körük 7 cm olan ebattır.
3. EBAT MYA 05 : En 19,1 cm Boy 24 cm Körük 9,5 cm olan ebattır.
4. EBAT MYA 07 : En 26 cm Boy 38 cm Körük 8 cm olan ebattır.
5. EBAT MYA 24 : En 55 cm Boy 38 cm Körük 12 cm olan ebattır.


Bu 5 farklı ebat karton çanta imalatını İzmir’de üretim tesislerinde hazırlayarak siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bu 5 çeşit karton çanta imalatında ayrıca bıçak ücreti alınmamaktadır. Bunun dışında yapılacak ebatlarda bıçak ücreti ayrıca hesap edilmektedir.


Kraft Çanta olarak İzmir’de karton, Kraft ve bez çanta üretimini tedarikçilerimiz ile birlikte gerçekleştirmekte, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderimini yapmaktayız. Unutmayın! Çantada adet, ebat, renk sınırını ortadan kaldıran firmamız sizlere bir telefon kadar uzaktadır.