Modellerimiz


kraft çanta modellerimiz

Kraft çanta karton çantalara göre hem maliyet, hem baskı ve teslim süresi hem de hacim olarak daha avantajlı olduğu için çokça tercih edilmektedir. Ancak karton çantaya yapılan baskıların Kraft çantaya yapılamaması ya da aynı kalitenin alınamaması firma sahiplerini mecburi olarak karton ve naylon çantaya yönlendirmiştir.

Çünkü Kraft kağıtlara mevcut sistemde renkli baskı yapılamamaktadır. Ancak gelişen yeni teknolojiye ayak uyduran mavi yeşil ajans firmamız, renkli baskı makinalarına uygun 100gr Kraft kağıt kullanarak baskılarını renkli yapmayı başarmış, otomatik çanta makinasında el değmeden üretilmektedir. Kraft çanta renkli baskı imalatı, Türkiye’de sadece İzmir’de üretim yapan printer ofset ve mavi yeşil ajans tarafından üretim gerçekleştirilmektedir.

Burada en önemli avantaj bizim dışımızda Kraft çanta imalatı yapan bütün firmaların çantaların baskısını bobin üzerinden tek ya da iki renkli makinalarda yapmasıdır. Ayrıca ilk kez çanta baskısı yaptıracak firmalara klişe bedeli ödettirilmektedir. Bu nedenle bobin sistemi ile yapılan baskılar seri üretim olduğu için en az 3 bin ya da 5 bin baskı yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak getirmiş olduğumuz sistemle birlikte en aza baskı adedini 1000 olarak belirleyerek, hem firmalara bir seferde ihtiyaçlarından daha fazla ürün basarak fazla ödeme yapmalarını engelledik, hem de en büyük sorun olan depolama sıkıntısını ve klışe bedelini ortadan kaldırmış olduk. Böylece ürün satan firmalar hem kullanacakları kadar çanta yaptırırken hem de istedikleri resim, logo, yada grafik tasarım çalışmasını çanta üzerine baskı yaptırabilmektedir.

El değmeden yapılan üretimle bir çanta ile bin, on bin, ya da yüz bin çanta arasında hiçbir kalite farkı ortaya çıkmamaktadır. Kullanılan 100 gr Kraft kağıt mukavemet gücü yüksek olan bir kağıttır. Çanta üst kısmı içe katlandığı için müşterilerinizin ya da çalışanlarınızın elleri zarar görmemektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon kadar uzağız. İsterseniz telefonla, isterseniz mail yolu ile bizimle irtibata geçebilir, çanta siparişi verebilir, bu yeni ve çok avantajlı sistem sayesinde sizin de marka değeriniz hak ettiği reklama ve güce kavuşabilir.

Kraft çanta modellerimizde temel 5 farklı ebat üzerinde çalışma yapılmaktadır.

1. EBAT MYA 20 : En 26cm Boy 38 cm Körük 8 cm olan ebattır.

2. EBAT MYA 21 : En 34,7 cm Boy 40 cm Körük 14 cm olan ebattır.

3. EBAT MYA 22 : En 22,5 cm Boy 23,8 cm Körük 8 cm olan ebattır.

4. EBAT MYA 23 : En 30 cm Boy 25 cm Körük 19cm olan ebattır.

5. EBAT MYA 24 : En 24 cm Boy 22 cm Körük 13 cm olan ebattır.

İzmir’de Mavi yeşil ajans olarak Kraft çanta tasarımı, baskısı, üretimi ve Türkiye’nin her bölgesine kargo ile ulaştırmaktayız. Unutmayın ! renk, adet ve ebat sınırı yok. Kaliteden ödün vermeden istediğiniz ebatta, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte baskı yapmaktayız. Size bir telefon kadar uzağız.